جستجو گر
 
آرشيو دسته اي

 

لينک به ما
 


و يا به صورت متن

امار
 


تبليغات
 
هيچ وقت براي چيزي که نداريد ناراحت نشويد بلکه به خاطر آنچه که داريد شاد باشيد  

 

-

استخدام نیروهای شرکتی

   

خبر جدید در مورد استخدام نیروهای شرکتی

وزیر کار و امور اجتماعی گفت: وضعیت کارکنان شرکتی تا ابتدای سال آینده مشخص خواهد شد و هم اکنون بیشتر وزارتخانه‌ها کار خود را در خصوص مشخص شدن وضعیت آنها شروع کرده اند.

به گزارش فارس، محمد جهرمی در جمع خبرنگاران گفت: بخشنامه و آیین‌نامه دولت درباره وضعیت کارکنان شرکتی در ادارات از ابتدای مهر اجرا می‌شد، اما متاسفانه سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در خصوص تعیین تکلیف نوع فرم قرار دادها تاخیر داشت و هجدهم آبان فرم قرارداد را برای دستگاه‌های مختلف فرستاد که هم اکنون در حال اجراست.

وی افزود: قرار بود طرح تعیین تکلیف کارکنان شرکتی تا پایان شهریور ماه نهایی شود و هم اکنون در تمام دستگاه‌ها در حال اجراست و فقط برخی از دستگاه‌ها به علت آماده نبودن فرم، تاخیر دارند.

وی در‌باره قراردادهای شرکتی گفت:همه کارکنان شرکتی قرارداد مستقیم با دستگاه‌ها ندارند و فقط بعضی مشاغل مشخص و مشاغلی که از قبل شرکتی بود مانند کارگران بخش نظافت، تهیه غذا، فضای سبز و حمل و نقل تحت پوشش قرار می‌گیرند.

جهرمی گفت: این بخشنامه دو بند دارد، افرادی که به کار اداری مشغول بودند و مدرک فوق دیپلم و لیسانس دارند ضروری است تحت پوشش قرار بگیرند و تنها تعداد کمی از آنها هنوز تحت پوشش قرار نگرفته اند.

وی افزود: کسانی که تحصیلاتشان زیر دیپلم است ولی مدرک تخصصی دارند، قرارداد مستقیم خرید خدمت آنها هم در حال انجام است، ولی با وجودی که حق و حقوق کارکنان شرکتی و مزایای آنها اعم از بیمه و بازنشستی پرداخت می‌شود، قراردادها هم اکنون به طور سالانه منعقد می‌شود

جهرمی تاکید کرد: گله نیروی‌های شرکتی در گذشته این بود که پولی که مجموع دستگاه‌ها به شرکت‌‌ها پرداخت می‌کنند، به ما پرداخت نمی‌شود، این مسئله در حال حاضر حل شده است و دستمزد و مزایای نیروهای باقیمانده با نظارت ذیحساب و دستگاه اداری پرداخت می‌شود.

 

عکس و تصویر اصل ابلاغیه دفتر ریاست جمهوری در این باره

کیهان:http://www.magiran.com/npview.asp?ID=1280910


ادامه مطلب

مخابراتیها ۱۳۸٧/٢/٢۱ نظرات ()

 
تبليغات
 
 

مطالب پيشين

ٌٌٌWWW.MOKHABERAT.TK
استخدام نیروهای شرکتی
۱۳۸٧/٢/٢۱
۱۳۸٧/٢/۱٥
۱۳۸٧/٢/۱٥
۱۳۸٧/٢/۱٤
۱۳۸٧/٢/۱٤
MOKHABERAT


 

 

لينك باكس

 


powered by : ecompa.ir

دانلود رايگان

دانلود,دانلود رايگان,دانلود نرم افزار,دانلود موزيك,دانلود بازي,دانلود اهنگ,دانلود فيلم,دانلود كليپ,دانلود بازي موبايل

,نرم افزار موبايل,بازي موبايل,كليپ فلش,نرم افزار,انتي ويروس,بازي,ويندوز,سيستم عامل,عكس,گالري عكس,

دانلود رايگان